Filtrovat podle

Velikost

Velikost

Pánské koženkové bundy

Koženkové bundy

Grid
List

Existuje 24 produktů.

Seřadit podle:
Zobrazení 1-24 z 24 položek

Aktivní filtry

Pánská bunda s imitaci kůže černá

Pánská bunda v imitaci kůže je v pánské šatně nutností. Model zakončený stojatým límcem se zapínáním na druky. Módní prošívací materiál podél rukávů. Mnoho praktických kapes na potřebné příslušenství. Mírně zateplená, díky čemuž skvěle funguje i v chladnějších dnech. Vyrobeno z koženého materiálu. Rukávy na zip. Perfektní pro každou příležitost, můžete...
Velikost : L XL

Pánská kožená bunda Ecru TX3277

Ecru, pánská kožená bombardovací bunda. Vyrobeno z ekologické kůže. Zapíná se na zip. Dvě vnější kapsy na zip. Jedna vnitřní kapsa. Spodní část a rukávy zakončené lemy. Podšívka uvnitř bundy. Ideální pro každodenní použití.
Velikost : L XL XXL

Černá pánská kožená bunda TX3456

Pánská černá kožená bunda. Umělá kůže. Zapíná se na zip. Odnímatelná kapuce. Obojek - stojatý obojek. Dvě vnější kapsy. Vnitřní kapsa Žebrované dno a rukávy. Podšívka. Pohodlný střih. Ideální pro každodenní použití.
Velikost : XXL 3XL

Černá pánská kožená bunda TX3457

Pánská černá kožená bunda. Umělá kůže. Zapíná se na zip. Odnímatelná, nastavitelná kapuce. Obojek - stojatý obojek. Dvě vnější kapsy na zip. Vnitřní kapsa Nastavitelné rukávy. Podšívka. Pohodlný střih. Ideální pro každodenní použití.
Velikost : XXL 3XL

Pánská kožená velbloudí bunda TX3458

Pánská bunda z velbloudí kůže. Umělá kůže. Zapíná se na zip. Odnímatelná, nastavitelná kapuce. Obojek - stojatý obojek. Dvě vnější kapsy na zip. Vnitřní kapsa Nastavitelné rukávy. Podšívka. Pohodlný střih. Ideální pro každodenní použití.
Velikost : M XL XXL 3XL

Zelená pánská kožená bunda TX3315

Pánská zelená kožená bombardovací bunda. Vyrobeno z ekologické kůže. Zapíná se na zip. Dvě vnější kapsy na zip. Jedna vnitřní kapsa. Spodní část a rukávy zakončené lemy. Podšívka uvnitř bundy. Ideální pro každodenní použití.
Velikost : XXL

Pánská kožená cihlová bunda TX3316

Cihlová, kožená pánská bombardovací bunda. Vyrobeno z ekologické kůže. Zapíná se na zip. Dvě vnější kapsy na zip. Jedna vnitřní kapsa. Spodní část a rukávy zakončené lemy. Podšívka uvnitř bundy. Ideální pro každodenní použití.
Velikost : XL XXL

Černá pánská kožená bunda TX3465

Úžasná pánská černá kožená bunda. Umělá kůže. Zapíná se na zip. Límec se zapínáním na druk. Čtyři vnější kapsy. Vnitřní kapsa Rukávy nastavitelné pomocí druků. Podšívka. Pohodlný střih. Ideální pro každodenní použití.
Velikost : XXL

Černá pánská kožená bunda TX3396

Pánská černá kožená bunda. Umělá kůže. Zapíná se na zip. Odnímatelná nastavitelná kapuce s podšívkou. Límec se zapínáním na druk. Dvě vnější kapsy. Vnitřní kapsa Nastavitelné rukávy. Podšívka. Pohodlný střih. Ideální pro každodenní použití.
Velikost : M XL XXL

Černá pánská kožená bunda TX3506

Úžasná pánská černá kožená bunda. Umělá kůže. Zapíná se na zip. Límec se zapínáním na druk. Čtyři vnější kapsy. Vnitřní kapsa Rukávy nastavitelné pomocí zipů. Podšívka. Pohodlný střih. Ideální pro každodenní použití.
Velikost : 3XL

Pánská kožená bunda z ecru TX3179

Pánská přechodová kožená bunda. Vyrobeno z ekologické kůže. Zapíná se na zip. Stojatý límec. Dvě vnější kapsy na zip. Vnitřní kapsa Spodní část a rukávy zakončené lemy. Pohodlný střih. Ideální pro každodenní použití.
Velikost : S XXL

Černá pánská kožená bunda TX3275

Pánská černá kožená bombardovací bunda. Vyrobeno z ekologické kůže. Zapíná se na zip. Dvě vnější kapsy na zip. Jedna vnitřní kapsa. Spodní část a rukávy zakončené lemy. Podšívka uvnitř bundy. Ideální pro každodenní použití.
Velikost : XL XXL

Černá pánská kožená bunda TX3453

Pánská černá kožená bunda. Umělá kůže. Zapíná se na zip. Límec se zapínáním na druk. Čtyři vnější kapsy na zip. Vnitřní kapsa Rukávy nastavitelné pomocí druků. Podšívka. Pohodlný střih. Ideální pro každodenní použití.
Velikost : XXL 3XL

Bordová pánská kožená bunda TX3276

Pánská hnědá kožená bombardovací bunda. Vyrobeno z ekologické kůže. Zapíná se na zip. Dvě vnější kapsy na zip. Jedna vnitřní kapsa. Spodní část a rukávy zakončené lemy. Podšívka uvnitř bundy. Ideální pro každodenní použití.
Velikost : XXL

Pánská kožená velbloudí bunda TX3455

Pánská bunda z velbloudí kůže. Umělá kůže. Zapíná se na zip. Odnímatelná kapuce. Obojek - stojatý obojek. Dvě vnější kapsy. Vnitřní kapsa Žebrované dno a rukávy. Podšívka. Pohodlný střih. Ideální pro každodenní použití.
Velikost : M L XL XXL 3XL