Filtrovat podle

Velikost

Velikost

Pánské riflové kraťasy

Pánské riflové kraťasy ( džínové kraťasy ) v naší nabídce jsou určeny k trávení Vašeho volného času, ale i do práce či školy. Poskytují Vám komfort a zároveň i trendy vzhled. Můžete si vybrat z množství barevných kombinací a provedení, přičemž každé z nich perfektně doplní Váš outfit a budete si k nim moci sladit i ostatní oblečení. Kraťasy se dají zkombinovat především s komfortními a stylovými tričky, které jsou také v naší nabídce.

Riflové kraťasy

Grid
List

Existuje 26 produktů.

Seřadit podle:
Zobrazení 1-26 z 26 položek

Aktivní filtry

Pánské riflové modré kraťasy SX1248

Pánské modré džínové kraťasy. Vyrobeno z materiálu příjemného na dotek. Zapíná se na zip. Módní oděrky a otvory lemované látkou s potiskem a výšivkou. Tři kapsy vpředu a dvě vzadu. Pohodlný střih. Ideální pro každodenní použití.
Velikost : s28

Pánské riflové modré kraťasy SX1273

Pánské modré džínové kraťasy. Vyrobeno z materiálu příjemného na dotek. Zapíná se na zip. Módní oděrky. Tři přední kapsy. Dvě zadní kapsy. Nášivka na kapse na zadní straně. Pohodlný střih. Ideální pro každodenní použití.
Velikost : s29 s30 s28 s35

Pánské riflové modré kraťasy SX1281

Úžasné pánské modré riflové kraťasy. Vyrobeno z materiálu příjemného na dotek. Zapíná se na knoflíky. Módní otvory lemované látkou. Tři přední kapsy. Dvě zadní kapsy. Materiál vložky. Pohodlný střih. Ideální pro každodenní použití.
Velikost : s29 s30 s31

Pánské černé džínové kraťasy SX1201

Pánské černé džínové kraťasy. Vyrobeno z materiálu příjemného na dotek. Zapíná se na knoflíky. Tři kapsy vpředu a dvě vzadu. Mají módní stínování, dekorativní zip a roztřepené kapsy a nohavice. Pohodlný střih. Ideální pro každodenní použití.
Velikost : s29

Pánské riflové modré kraťasy SX0675

Pánské modré džínové kraťasy. S módními oděrkami. Vyrobeno z materiálu příjemného na dotek. Zapíná se na knoflíky. Dvě přední kapsy. Dvě boční kapsy na zip. Na zadní straně dvě kapsy na zip. Pohodlný střih. Ideální pro každodenní použití.
Velikost : s29 s30