Pánské mikiny s kapucí

Pánské mikiny s kapucí je oblečením, které by rozhodně nemělo chybět ve Vašem šatníku. Velmi rádi si je dáte na sebe ve volném čase či na jakoukoli neformální příležitost. Kapuce dodává mikině její přirozený a autentický vzhled, přičemž ji můžete, ale také nemusíte mít na hlavě. Pánské mikiny jsou v různých střizích a s různým zapínáním, což Vám umožňuje vybrat si právě takovou, která dokonale odráží Váš styl. Doplňte Váš šatník našimi pohodlnými mikinami s kapucí, které si ihned oblíbíte.

Mikiny s kapucí

Grid
List

Existuje 88 produktů.

Zobrazení 1-28 z 88 položek

Aktivní filtry

Červená pánská mikina s kapucí BX4871

Úžasná červená pánská mikina. Sklouzl přes hlavu. Měkký materiál příjemný na dotek. Kapuce nastavitelná pomocí šňůrky. Dvě kapsy. Přetisk. Lehce polstrované. Spodní část a rukávy zakončené lemy. Pohodlný střih. Ideální pro každodenní použití.
Cena 450,00 Kč
Dodání 3 - 7 dnů
View Detail
Velikost : M L XL XXL

Černá pánská mikina s kapucí BX4870

Úžasná pánská černá mikina. Sklouzl přes hlavu. Měkký materiál příjemný na dotek. Kapuce nastavitelná pomocí šňůrky. Dvě kapsy. Přetisk. Lehce polstrované. Spodní část a rukávy zakončené lemy. Pohodlný střih. Ideální pro každodenní použití.
Cena 450,00 Kč
Dodání 3 - 7 dnů
View Detail
Velikost : M L XL XXL

Černá pánská mikina s potiskem BX4867

Úžasná pánská černá mikina. Sklouzl přes hlavu. Vyrobeno z měkkého materiálu příjemného na dotek. Kapuce nastavitelná pomocí šňůrky. Přetisk. Dvě kapsy. Lehce polstrované. Spodní část a rukávy zakončené lemy. Pohodlný střih. Ideální pro každodenní použití.
Cena 450,00 Kč
Dodání 3 - 7 dnů
View Detail
Velikost : M L XL XXL

Webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.