Filtrovat podle

Velikost

Velikost

Pánské kabáty

Pánské kabáty jsou moderní a zároveň elegantní především v tmavých barvách. Vyberte si kabát na zimu, zkombinujte ho s elegantními kalhoty, džíny svetrem nebo košilí a zaručeně budete působit jako gentleman. V nabídce máme krátké a dlouhé pánské kabáty na zimu a na podzim ve velikostech S, M, L, XL, XXXL. Viz náš e-shop brooklyn.cz a kategorii pánských kabátů a zaručeně si vyberete. Kabát je perfektní volbou pro stylového a elegantního muže během zimních měsíců. Kabáty z naší nabídky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, jsou dostatečně tlusté a výborně chrání tělo před silným větrem a chladem.

Kabáty

Grid
List

Existuje 32 produktů.

Zobrazení 1-28 z 32 položek

Aktivní filtry

Šedý pánský kabát rybí kosti CX0405

Šedý pánský kabát z rybí kosti. Zapíná se na knoflíky. Lehce polstrované. Dvě vnější kapsy a jedna vnitřní kapsa. Módní design a jedinečný vzhled. Ideální pro každodenní použití.
Cena 1 978,00 Kč
Dodání 3 - 7 dnů
View Detail
Velikost : L

Velbloudí pánský kabát CX0359

Velbloudí pánský zimní kabát. Zapíná se na knoflíky. Polstrovaná podšívka připomínající kožešinu. Tři vnější kapsy. Dvě vnitřní kapsy. Ozdobné knoflíky na rukávech. Módní design a jedinečný vzhled. Ideální pro každodenní použití.
Cena 1 626,00 Kč
Dodání 3 - 7 dnů
View Detail
Velikost : M L XL XXL

Pánský černý kabát CX0360

Pánský černý zimní kabát. Zapíná se na knoflíky. Polstrovaná podšívka připomínající kožešinu. Tři vnější kapsy. Dvě vnitřní kapsy. Ozdobné knoflíky na rukávech. Módní design a jedinečný vzhled. Ideální pro každodenní použití.
Cena 1 626,00 Kč
Dodání 3 - 7 dnů
View Detail
Velikost : L

Pánský zimní černý kabát CX0361

Pánský zimní dvouřadový kabát. Černá. Zapíná se na knoflíky. Polstrovaná podšívka připomínající kožešinu. Dvě vnější kapsy. Jedna vnitřní kapsa. Ozdobné knoflíky na rukávech. Ideální pro každodenní použití.
Cena 1 626,00 Kč
Dodání 3 - 7 dnů
View Detail
Velikost : XL

Pánský zimní velbloudí kabát CX0362

Pánský zimní dvouřadový kabát. Velbloud. Zapíná se na knoflíky. Polstrovaná podšívka připomínající kožešinu. Dvě vnější kapsy. Jedna vnitřní kapsa. Ozdobné knoflíky na rukávech. Ideální pro každodenní použití.
Cena 1 626,00 Kč
Dodání 3 - 7 dnů
View Detail
Velikost : L XL XXL

Pánský černý kabát CX0380

Pánský černý kabát. Zapíná se na knoflíky. Podšívka uvnitř kabátu. Tři vnější kapsy. Jedna vnitřní kapsa. Módní design a jedinečný vzhled. Ideální pro každodenní použití.
Cena 1 084,00 Kč
Dodání 3 - 7 dnů
View Detail
Velikost : M L XL XXL