Filtrovat podle

Velikost

Velikost

Pánské košile a polokošile

Jdete do společnosti, na svatbu, nebo se jen chcete cítit příjemně a elegantně? Právě pro tyto účely jsou naše pánské košile určené. Pánské košile jsou perfektně zpracované, dají se využít jak na běžné nošení, tak i do zaměstnání. Pánské košile pro volný čas mají sportovní střih a kopírují aktuální světové trendy.  Pokud hledáte košile zajímavými designovými prvky, stálou barevností a osobitým střihem. Pánské košile z naší nové kolekce jsou velmi pohodlné a dají se dobře kombinovat. Pánské košile jsou nedílnou součástí mužského života a mohou být i zajímavým dárkem, který potěší. Neváhejte a vyberte si pánskou košili podle vašich představ.

Košile a polokošile

Grid
List

Existuje 78 produktů.

Seřadit podle:
Zobrazení 1-28 z 78 položek

Aktivní filtry

Pánská žlutá polokošile PX0268

Žlutá pánská polokošile. Zapíná se dvěma knoflíky. Vyrobeno z měkkého materiálu příjemného na dotek. Krátké rukávy zakončené lemy. Pohodlný střih. Absolutní bestseller této sezóny. Ideální pro každodenní použití.
Velikost : XXL

Pánská bílá polokošile PX0269

Pánská bílá polokošile. Zapíná se dvěma knoflíky. Vyrobeno z měkkého materiálu příjemného na dotek. Krátké rukávy zakončené lemy. Pohodlný střih. Absolutní bestseller této sezóny. Ideální pro každodenní použití.
Velikost : XXL 3XL